Pamukkale Turizm’de Jumbo Seferleri Başladı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Pamukkale Turizm’de Jumbo Seferleri Başladı
Pamukkale Turizm “JUMBO’ya Terfi Edin, Standartlarınız Yükselsin” sloganı ile özel donanımlar ve hizmetler ile geliştirilmiş ayrıcalıklı yeni bir sefer modeli başlattığını duyurdu.
google
denizli büyükşehir

“JUMBO” olarak adlandırılan yeni sefer modeli şimdilik, İstanbul - Bursa, İstanbul - İzmir, İstanbul - Ankara, Bursa - İzmir, İzmir - Çorlu güzergâhlarında mevcut bulunuyor. Özellikle İstanbul - İzmir güzergâhında yeni İstanbul - İzmir otobanını kullanacak olan seferler uçak konforu ile zaman tasarrufunu birleştirerek havayolu seçeneklerinden daha ekonomik bir alternatif olmayı hedefliyor.

Pamukkale Turizm, “JUMBO” araçlarında standart olan41 koltuk sayısını azaltarak 34 koltuğa düşürüyor. Koltuk arası mesafesini 75 CM’e yükselterek, Türkiye’deki en geniş koltuk aralığına sahip tek araç olma özelliğini taşıyor. Ayrıca baldır dayama, ayak koyma aparatları ve koltukların geniş açıda yatırılma özellikleri ile daha keyifli yolculuk ve konforlu uyku imkânı sağlıyor.

Türkiye’nin milli ulaşım markası Pamukkale; Yolcuların tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan “JUMBO” araçlarında genişletilmiş bir ikram ve hizmet menüsü farklılığına da sahip.

Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç Jumbo seferlerinin başladığını duyururken;  “57 yıldır Kaliteyi Opsiyon olarak değil standart olarak sunma hedefimizden en zor dönemlerimizde dahi taviz vermedik. Dünden bugüne Türkiye’nin kavuşturan gücü olarak; araçlarımızda seyahat eden herkes her dönemde bizim misafirimiz oldu. Bizim kültürümüzde “misafire ikram” olmazsa olmazlarımızın başındadır. Son günlerde karayolu ulaşımında, yolcularına sundukları hizmetlerden tasarruf adı altında türlü türlü kısıtlamalar yapan markalar gibi düşünmüyor ve onlara katılmıyoruz. Çünkü Biz” Kalite,ülkemizin güzel insanlarının en doğal hakkıdır” anlayışını ilke edinmiş bir markayız.Bu ilkemizden hareketle; Jumbo seferlerimiz ile çıtayı daha da yukarıya koyarken,tüm Türkiye’yede sesleniyoruz: Sen en iyisine layıksın; Keyfine Bak Türkiye! Ve tüm Türkiye’ye söz veriyoruz; Biz olduğumuz sürece bu ülkede  seyahat standartlarınızı hiç kimse düşüremez!” dedi.

Yolcularına zaman kazandıracak, onların hayatlarını kolaylaştıracak ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğini belirten Pamukkale Turizm, şimdilik belli güzergâhlarda faal olan “JUMBO” seferlerini farklı güzergâhlarda da gerçekleştirmek üzere çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

Ayrıca evcil hayvanlar için de özel bir taşıma alanı bulunan “JUMBO” araçlar, bu alanda da Türkiye’de yapılan ilk çalışma olma özelliğini taşıyor.

 

Kaynak:denizli24haber

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 3
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Merkezefendi Sokaklarında Ücretsiz İnternet…Önceki Haber

Merkezefendi Sokaklarında Ücretsiz İnter...

Büyükşehir Can Dostları UnutmadıSonraki Haber

Büyükşehir Can Dostları Unutmadı

Yorum Yazın

Milli Cimnastikçiler Denizli'ye Geliyor
Babafest Seni Bekliyor
Denizli’de ölenlerin abonelikleri varisleri tarafından ücretsiz Alınabilecek
Kendini asmıştı, kalp masajıyla hayata döndü
Denizli’de 730 Bin 850 Dekar Tarım Arazisi Sulandı                                                                  
Denizli Elektrik Kesintisi 16 Ekim 2019 Denizli’de elektrikler ne zaman gelecek?
Denizli’de ‘E-İhracat Konferansı’
Pamukkale’de Okul Kantinleri Denetimi Tamamlandı
Başkanlığa Tolga Gencer yeniden seçildi.
Denizli’de Sporun En'leri Ödüllerini Aldı

Başka haber bulunmuyor!