Çameli Pazarında Okul Telaşı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çameli Pazarında Okul Telaşı
Okulların açılmasına sayılı günler kala Çameli ilçesinde özellikle okul kıyafeti ve kırtasiye satışı yapan dükkanlar, okul alışverişini son günlere  bırakan veliler ve öğrencilerle doldu taştı.
google
denizli büyükşehir

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı 9 Eylül Pazartesi günü başlıyor. Öğrenciler yaz tatilini geride bırakıp okula gitmeye hazırlanırken, velileri ise alışveriş telaşı sardı. Okul alışverişini son güne bırakanlar Ucuz alışverişin adresi olan Pazarlara akın etti. Kimisi okul kıyafeti, kimisi kırtasiye ürünleri alabilmek için çarşıya çıkarken,Pazar’da  adeta adım atacak yer kalmadı.Alışverişteki  hareketlilik ise esnafın yüzünü güldürdü.

DÜĞÜN ALIŞVERİŞİNE GELİR GİBİ ALIŞVERİŞİ YAPMAYA GELENLER VAR”

Çameli’de  okul kıyafetlerinin de satışını yapan esnaf, okulların açılması öncesi bazı velilerin öğrencilerden daha heyecanlı olduğunu belirtti. Bütün ailenin bir çocuğa okul forması almak için Pazar’a geldiğini belirten esnaflar , “Yoğunluk son haftalarda hat safhada tabii. Okulların açılması yaklaşırken kalabalık daha fazla artıyor. İnsanların telaşı daha fazla artıyor.

Öğrencilerde bir heyecan, çocuğunu ilk defa okula gönderecek olan velilerde ayrı bir heyecan var. Anneannesiyle, babaannesiyle, ailece düğün alışverişine gelir gibi okul forması almaya gelenler var. Onlar çocuklardan daha farklı, daha heyecanlı dediler . Bazı veliler de alışverişin son güne kalması sebebiyle kendileri tatlı bir telaşın sardığını söyledi. Veliler alışverişin büyük çoğunluğunu yaptıklarını ancak hâlâ eksiklerin olduğunu dile getirdi. Öğrenciler ise bir an önce okula gidebilmek için heyecanla bekliyor.

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Zabıta Teşkilatı 193 YaşındaÖnceki Haber

Zabıta Teşkilatı 193 Yaşında

Denizli’deki İddia Bayileri Kapanma Tehlikesiyle Karşı KarşıyaSonraki Haber

Denizli’deki İddia Bayileri Kapanma Tehl...

Yorum Yazın

Denizli Elektrik Kesintisi 19 Eylül 2019
Çift Başlı Buzağı Ölü Doğdu
Ölüm onu tarlada yakaladı
Elektrikli bisiklet yaşlı kadına çarptı
Başkan Erdoğan, Denizli’nin Gururu DOSBİL’de
Ünlü Şarkıcı Radyo 20'de Konuk Oldu Denizlilere Bakın Ne Dedi
Lenf Bezi Kanseri’nin Belirtileri Neler?
Denizli Spor Koleji yeniden mi açılıyor?
Denizli'de silah kaçakçılığı operasyonu
Çocuklarıyla Tartışan Anne, Kendini Bıçakladı

Başka haber bulunmuyor!